درباره
قالیشویی و رفوگری ساروق

 کارخانه قالیشویی و روفوگری ساروق با سالها تجربه و سابقه درخشان مجهز به دستگاه های پیشرفته روز قالی شویی دنیا می باشد. تمام قسمت های شستشوی فرش با دستگاه های مجهز روز انجام می شود. بدیهی است که این سایت در راستای نمایش خدمات و سرویس دهی به مشترکان و مردم عزیز تهیه شده است. همچنین مشتریان می توانند از طریق قالیشویی آنلاین ساروق با سفارش آنلاین از تخفیف ویژه برخوردار شوند.خدمات کارخانه قالیشویی ساروق اعم از قالیشویی و شستشوی مبلمان دارای ضمانت نامه و گارانتی کتبی می باشد.

تحویل خدمات قالی شویی و شستشوی فرش دو روز کاری می باشد. لازم به ذکر است خدمات فرش مانند رفو و… توسط کارشناسان ساروق اعلام می شود.

خدمات گسترده قالیشویی و رفوگری ساروق

امروز کارخانه قالیشویی و رفوگری ساروق به عنوان یک عضو رسمی و اصلی اتحادیه قالیشویان تهران بزرگ با سابقه ای درخشان در ارائه خدمات نوین در جهت احیای صنعت فرش ایران و با نگاهی پویا به توسعه این کسب و کار در شور عزیزمان ، بر آن است که با تکیه بر فن ، هنر و تجربه ی نیروی انسانی متخصص و مجرب خود، مبتنی بر کار تیمی و تعهد سازمانی ضمن نیل به اهداف ملی؛ یاری صمیمی و قابل اعتماد ، امانتدار فرش ، این نماد اصالت خانه ی مشتریان خود باشد .

ساروق مفتخر است با دستیابی به متنوع ترین و بروزترین متدهای شستشوی تر و خشک ، استفاده از باکیفیت ترین و معتبرترین برندهای تولید کننده مواد شوینده ، بکارگیری استادکاران با سابقه صنعت فرش ، با بهره گیری از تجهیزات بسته بندی و ناوگان حمل و نقل منحصربفرد در سطح شهر تهران و حومه با سالها تجربه و خدمت متنوع را همه ی مشترک خود و سایر عاشقان فرش ، این «دردانه ی هنر- صنعت اصیل ایرانی» در سراسر گیتی ، عرضه نماید.

 

قالیشویی و رفوگری ساروق با استفاده از سرویس حمل و نقل پیشرفته خود، مجهز به سرویس های مستقر در منطقه بهترین و نزدیک ترین قالیشویی و رفوگری ساروق به شما همشهریان عزیز سراسر تهران می باشد. در‌ راستای ارائه خدمات هرچه سریع‌تر و رفاه حال مشتریانمان تصمیم به افزایش محدوده‌های سرویس‌دهی خدماتمان نموده ایم. شما عزیزان می توانید در سراسر تهران و حومه تنها با یک تماس و یا سفارش آنلاین خدمات (با تخفیف ویژه) از خدمات ما استفاده نمایید.

شماره های تماس با قالیشویی و رفوگری ساروق

  • شعبه شمال تهران: ۲۲۲۷۷۱۲۴ – ۲۲۹۰۸۷۱۲
  • شعبه شرق تهران: ۷۷۸۰۰۴۵۵ – ۷۷۴۰۶۰۸۱
  • شعبه مرکز تهران: ۸۸۹۴۶۲۹۱
  • شعبه جنوب تهران: ۳۳۳۱۲۴۶۲